Najnowsze szkolenia:
"Sukcesja przedsiębiorstwa" - 23 września 2019, godz. 9:00
"Sukcesja przedsiębiorstwa" - 27 czerwca 2019, godz. 9:00

Star Consulting

Kim Jesteśmy

Działalność na rzecz przedsiębiorczości

Początki działalności firmy STAR CONSULTING datuje się na maj 2005 roku. Od samego początku działalności naszym celem było zapewnienie usług doradczych przedsiębiorcom działającym na dynamicznie zmieniającym się rynku. Na początku zajmowaliśmy się pozyskiwaniem środków UE na rozwój przedsiębiorstw oraz na doradzaniu z zakresu obsługi projektów unijnych. Firma z roku na rok jednak rozwijała się i czyni to do dnia dzisiejszego.

STAR CONSULTING jest dziś firmą świadczącą usługi zmierzające do kompleksowej obsługi firm, w zakresie między innymi: obsługi księgowej, kadrowej, spraw bhp, ubezpieczeń, pozyskiwania dotacji i wykonywania biznes planów oraz prowadzenia szkoleń o różnym charakterze. Wprowadziliśmy również usługę coworkingu.

Nie ograniczamy jednak naszych usług do przedsiębiorców. W naszej ofercie można znaleźć również szkolenia dla osób fizycznych, nie prowadzących działalności gospodarczej.

Naszym celem jest stworzenie firmy, która będzie w stanie zaproponować szeroki wachlarz wysokiej jakości usług w jednym miejscu, które bezpośrednio związane są prowadzoną przez każdą firmę działalnością gospodarczą i nie tylko.

Na jakość naszych usług składają się dwa komponenty: skuteczność i sposób współpracy z Klientem. Szanujemy Państwa czas i staramy się działać elastycznie. Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami przedstawiamy możliwości współpracy.

Dowiedz się więcej: